1

Nazywam się Dominika. Pasjonuje mnie praca z ciałem, a poprzez nią odkrywanie wewnętrznego potencjału i niewyczerpanej energii każdej osoby. Kocham to, co robię i jestem szczęśliwa mogąc dzielić się tym z innymi.

Doskonaliłam swój warsztat pod okiem nauczycieli reprezentujących różne odmiany jogi. Poprzez lata swojej codziennej praktyki własnej i zdobytemu doświadczeniu wypracowałam swój styl treningu.Dla mnie, jako nauczyciela, najważniejsi są studenci. Reagując na potrzeby i ograniczenia stwarzam bezpieczne środowisko na swoich zajęciach, prowadząc uczestników poprzez fizyczne, emocjonalne i duchowe wymiary praktyki. Od 2011 prowadzę regularnie zajęcia jogi. Od ponad 20 lat fascynuję się jogą w nurcie bhakti i filozofią Wschodu. Podróżowałam po Indiach, odwiedzałam aśramy, studiowałam starożytne pisma Ved, zostałam wegetarianką, uczyłam się kontemplacji i  medytacji z mantrą. Od kiedy pamiętam fascynowała mnie głębia i zarazem prostota filozofii jogi, jej przejrzystość przekazu świata i tego, co poza nim. 

2
3

Pierwsze kroki w hatha jodze stawiałam 11 lat temu.

Ukończyłam 3 letni kurs nauczycielski metodą B.K.S.Iyengara

W 2010 roku uzyskałam tytuł Instruktora rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system Hatha Jogi na AZS Politechniki Częstochowskiej u prof. AWF Janusza Szopy.

W 2012 w Dublinie uzyskałam certyfikat instruktora AntiGravity ®Yoga w szkole twórcy tej metody, Christophera Harrisona.

W 2015 roku w Pradze uczestniczyłam w 30 godzinnym kursie asyst dla instruktorów jogi prowadzonym przez Marka Stephensa – światowej sławy nauczyciela jogi i autora wielu książek.

4
5

Należę do międzynarodowego zrzeszenia The Yoga Alliance 200RYT  – Prana Flow® Teacher Program.

Ukończyłam 350 godzin Prana Vinyasa® Flow Teacher Training prowadzonych przez pionierkę tej metody i znaną na całym świecie ambasadorkę jogi – Shiva Rea.

W listopadzie 2016 uzyskałam dyplom pierwszego w Polsce nauczyciela Prana Vinyasa® Flow Yogi, certyfikowanego przez Shiva Rea oraz Samudra Global School of Living Yoga.

„Niech oddech będzie Twym nauczycielem. Poczuj przepływ prany, siły życiowej jako przebłysku stopniowo budzącej się samoświadomości. Znajdź swoje sekretne miejsce w chwili obecnej i odnajdź harmonię ciała, serca i duszy” – Shiva Rea

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.